Maradt a régi vezetőség, kivéve a felügyelő bizottság!

TÉMA: regen nem szóltam
1 éve 7 hónapja ezelőtt #185
  • Csintovany
  • Csintovany profilkép
  • New Member
  • Hozzászólások: 6
  • Köszönetek: 1
  • Karma: 0
Régen nem szóltam ezen a fórumon. Ennek oka egyszerű. MIndenki felháborodva kommentál, meg morog, majd amikor le kell ülni és szavazásra kell emelkedni, akkor rmidnenki behúzza fülét farkát és lapít. Egy két bátor bolond felállt és szót kért, de azokat gyorsan leoltották, és bár igazat mondtak, a sok fotel forradalmár csak kussolt és lapított. Ekkor gondolkodtam el azon, hogy miért is kell itt háborogni? A magyar lovas társadalonak ez a jó. Nem érdemel egy fikarcnyival sem jobbat. Utolsók vagyunk Varsóban, amit aztán már úgy magyaráznak, hogy csak négy pont bla bla bla? Utolsók ba.d meg. Utolsók. Mit kell ezen magyarázni? Aztán terjeng a pletyka a bérlemények tulajdon viszonyairól? Nagy valószínűséggel egy ügyészség azért jól elcsámcsogna a dolgon. Kit érdekel? Senki a Kádár Attilán kívül nem forszírozza ezt a kérdést. Mindenki ül a langyos szarában, és morog a bajsza alatt, de amíg ez a langyos szar melegít, addig jó, még ha szar is. Az más kérdés, hogy nyilvánvalóan vannak akik ebből jól el vannak.
Egy fogathajtó jó barátommal beszélgettünk. Ott is minden a feje tetején áll. Ott is megy a pénz osztás, bár állítólag sokkal kisebb méretekben mint nálunk. De ott még nyilvánvalóbb a hülyeség. Van egy nagy hangú négyesfogathajtó, aki eredményeit tekintve ma már nehezen hívható nemzetközi élsportolónak. De mivel nagy a hangja, vezetgeti a teljesen alkalmatlan elnököt, egy teljesen alkalmatlan csaló titkárral, és csend pénzért, meg szavazat pénzért el van. Össze vissza vásárolnak olyan lovakat, ami semmit nem ér, amivel ő évek óta eredménytelenül versenyez. Most ugyanúgy nála vannak a lovak, csak még fizetnek is érte. Milliárdokból megszervezett EB-n ( ahol az idén már teljes kudarc volt a verseny rendezés) nulla azaz nulla eredmény. De ez már évek óta így van, egy olyan szakágban amiről azt harsogják, hogy a magyar lovassport éke. Miközben ha nem lenne Hölle Martin meg egy pár fiatal akikről mostanában hallottam, ez a szakág is egy nagy semmi nem lenne. Elherdált pénzek, kifizetett haverok, nyilvánvaló kudarc. És a nép kussol, hallgat, lapít a langyos szarban. Ezzel nem csak némák, hanem cinkosok is. Aki pedig ezt üzemelteti az zseni. Felhatalmazással elvett pénz, nem lopott. Hanem kapott. Felhatalmazással gyakorolt hatalom, és hatalmi visszaélés az nem ellopott hatalom, hanem szerzett hatalom. Ezer gondolat kering a fejembe, de nem írom le. Csak egyet. MAGYAR LOVAS TÁRSADALOM: (tisztelet a kivételnek) ÉGŐK VAGYTOK, CINKOSOK VAGYTOK, GYÁVÁK VAGYTOK, SZÉGYEN VAGYTOK. És a valóság? Nemzetközi szinten SZAROK VAGYTOK. (ismét tisztelet a nagyon nagyon kevés kivételnek)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.